Petit Press

Sme.sk

Prvá voľba pre spravodajstvo na slovenskom internete. Stránky pod doménou SME.sk mesačne navštívi bezmála 2,5 milióna reálnych užívateľov a titulka webu patrí medzi najnavštevovanejšie titulné stránky médií na slovenskom internete. Kompletné spravodajstvo a zaujímavé čítanie je dostupné na webe, ale aj v mobilných aplikáciách.

Prvé online verzie denníka SME boli na internete v roku 1994, doména www.sme.sk so spravodajským obsahom funguje od roku 1996. Odvtedy postupne vznikla webová skupina s množstvom úspešných produktov.

Súčasťou skupiny je aj web novín týždenníka v anglickom jazyku Spectator.sme.sk.

 • Obsahové weby
  Najčerstvejšie spravodajstvo zo Slovenska, nepretržite aktualizované. Politika, kauzy aj správy z regiónov.
  Nepretržite aktualizované správy zo zahraničia.
  Desiatky ľudí denne píšu o tom, čo ich zaujalo. Odborníci blogujú o svojich témach. Množstvo úspešných autorov, ktorí vyrástli na autorov kníh, novinárov či verejne známych ambasádorov svojich tém. Najúspešnejšie blogy v histórii slovenského internetu.
  Komentáre z denníka SME. Analýzy a názory, ktoré vysvetľujú dianie na Slovensku a vo svete.
  Všetky ekonomické správy na jednom mieste: kde zobrať hypotéku, kam vložiť peniaze, čo nové vo svete a na burzách
  Magazín o zdraví prináša aktuálne informácie z oblasti zdravia, prevencie a medicíny. Súčasťou sú odborné zdravotné poradne lekárov, databázy pojmov, chorôb, pôvodcov ochorení a anatómie.
  Obsahový magazín z oblasti vedy a techniky prináša aktuálne postrehy z oblasti vedeckých inovácií, technológií a objavov, testy technologických noviniek, venuje sa popularizácii vedy a propagácii slovenskej vedy a vedeckých pracovníkov.
  Rýchle spravodajstvo a aktuálne výsledky. Špeciálne sekcie k veľkým športovým udalostiam, obrázky, videá.
  Všetko o kultúre: recenzie a aktuality na jednom mieste. O knihách, ‎TV a filmy, ‎hudba, ‎divadlo, vizuálne umenie, kultúrne tipy a zlatý fond.
  Cestovateľská sekcia portálu SME.sk prináša pravidelné články o dovolenkových destináciách, cestovateľské tipy a zaujímavosti.
  Aktuálny TV program s rýchlou a prehľadnou orientáciou. Zobrazenie programov 61 televíznych staníc na dva týždne dopredu.
  Priestor, kde čitatelia nájdu výber toho najlepšieho z prémiového obsahu denníka Sme a webu SME.sk. Dlhšie rozhovory, reportáže, analýzy, vysvetľujúce texty a investigatíva.
  Lovíme hoaxy je projekt denníka SME. Zhromažďuje a vysvetľuje bludy, ktoré ovplyvňujú verejnú mienku. Hoax je nepravdivá správa, ktorej cieľom je zvýhodniť nejakú stranu.
  V roku 2008 SME.sk spustilo najväčší projekt regionálneho spravodajstva na Slovensku s využitím redakcií siete týždenníkov MY a denníkov Korzár.
  Spravodajstvo a publicistika o Rómoch, ich živote, diskriminácii a ľudských právach.
  Inteligentné čítanie o ženách a pre ženy, ktoré chcú vedieť viac. Móda, krása, príbehy, reportáže a rozhovory s výnimočnými ženami.
  Autá ako vášeň, autá ako dopravný prostriedok. Na najčítanejšom magazíne o autách na slovenskom internete nájdete oboje. Videá a články Rasťa Chválu, dopravné rady od Tomáša Novotného. Plus množstvo služieb o doprave, cenách benzínu (Natankuj.sk), autobazár, databáza kradnutých áut, organizovaný autostop, autoškola a poradňa.
  Profesionálny poradca o bývaní a trhu s realitami. Všetko o prenájme, výstavbe aj rekonštrukcii.
  Projekt digitalizácie a popularizácie slovenskej literatúry, množstvo diel slovenskej klasiky dostupné v elektronickej forme ako e-pub, dostupné na stiahnutie v iTunes (iPad) a Amazon (Kindle).
 • Komunitné weby
  Všeobecný komunitný web pre ženy a maminy, ktorý poskytuje priestor na komunikáciu v rámci diskusií a blogov, kde ženy zdieľajú svoje radosti a starosti z oblastí materstva, vzťahov, zdravia, chudnutia, uverejňujú overené recepty.
  Komunitný web pre tvorivé ženy, a nielen ženy, ktoré na stránke prezentujú svoju tvorbu, rôzne techniky a postupy ručných prác. Okrem galérií a postupov z oblasti tvorenia, je na webe silne zastúpená aj téma záhradkárstva na samostatnej doméne Zahrada.artmama.sk.
  Komunitný web pre amatérske aj profesionálne cukrárky, ktorý poskytuje priestor pokročilým aj začínajúcim cukrárkam na výmenu skúseností, rád, nápadov, postupov a receptov, prezentáciu svojich cukrárskych výrobkov.
 • Komerčné projekty
  Internetová cestovná agentúra, ktorá sa špecializuje sa na poskytovanie širokej škály zájazdov. Ponuky a tipy pre svoju dovolenku nájde každý dovolenkár, cestovateľ či športový fanúšik.
  Najväčší agregátor zliav na slovenskom internete. Zľavy, akcie, kupóny zo slovenských zľavových webov na jednom mieste.
  Obedové menu reštaurácií vo vašom okolí. Hodnotenia kvalitných reštaurácií, ak hľadáte výborný podnik na večeru s priateľmi či s partnermi. Katalóg podnikov s podrobnými informáciami.
 • Iné projekty
  Najúspešnejšia internetová televízia na Slovensku. Okrem spravodajského obsahu ponúka aj pôvodnú publicistiku či zábavu so Samom Trnkom a Paľom Grausom.
  Všetky slovenské obce a mestá s predpoveďou počasia až do 15 dní. Množstvo podrobných údajov o počasí.
  Používateľmi generovaný obsah, v ktorom upozorňujú a hlasujú o najzaujímavejšie články v slovenčine a češtine.
  Denne pre vás varí zábavu z toho, čo doňho sami pridáte.
Prezrite si možnosti inzercie
pozrieť možnosti inzercie