Petit Press

MY noviny

Vydavateľstvo Petit Press vydáva regionálne noviny MY od roku 2001. Viaceré tituly majú podstatne dlhšiu tradíciu, ako napríklad Liptovské noviny, ktoré sú na trhu viac než 60 rokov. Noviny stredného Považia, pôvodne Obzor, Trenčianske noviny, Turčianske noviny, pôvodne Život Turca, Zvolensko-podpolianske noviny, Topoľčianske noviny, Noviny Žiarskej kotliny – MY žiara, budú čoskoro oslavovať polstoročie. V súčasnosti tvorí sieť regionálnych novín MY 26 titulov, ktoré pokrývajú územie celého Slovenska.

Regionálne spravodajstvo je hlavnou obsahovou náplňou všetkých novín MY. Personálne náročná sieť má dnes takmer sto multimediálnych redaktorov, ktorí mapujú celé Slovensko a sú schopní zabezpečovať jedinečné textové a obrazové spravodajstvo aj z najodľahlejších kútov Slovenska, ako je napríklad oblasť Kysúc, Oravy či Zemplína. Distribúciou do niektorých predajní novín v Bratislave vychádzame v ústrety aj rodákom pôsobiacim  v hlavnom meste.

Okrem spravodajstva, športu a publicistiky, MY noviny majú spoločné prílohy, ktoré sú každý týždeň zamerané na inú tému, spravidla vychádzajúcu zo spoločenského diania či z ročného obdobia. Obľúbenou je príloha Zdravie, Auto-moto, Reality-bývanie, Vzdelávanie. Redakcie pripravujú aj regionálne prílohy zamerané na rozvoj obcí či obchod s nehnuteľnosťami v konkrétnej oblasti. Každý týždeň je súčasťou novín aj televízny program.

Viac informácií na osobitných stránkach MY noviny
www.myregiony.sk
Získajte výhody s predplatným MY noviny
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie