Petit Press

Denník SME

od roku 1993 začínajú najvplyvnejší ľudia Slovenska svoj deň s denníkom SME. Noviny vychádzajú šesťkrát do týždňa, ich rozsah sa pohybuje od 20 do 48 strán.

Okrem politiky, domáceho diania, ekonomických, zahraničných, športových a kultúrnych udalostí SME pokrýva aj ďalšie oblasti, ktoré sú dôležité pre moderného človeka - vedu, zdravie, školstvo, automobilizmus, médiá, dianie na webe, či kariéru. Prináša tiež pravidelné redakčné, aj špecializované prílohy.

 • Sekcie denníka SME
  Domáce spravodajstvo
  Od pondelka do soboty sú prvé strany denníka zaplnené aktuálnym spravodajstvom z domova, vrátane informácií z regiónov a z Bratislavy. Pokrývame dianie na politickej scéne, vrátane lokálnej politiky, spoločenské trendy, každodenné udalosti, kauzy či konflikty.
  Ekonomika
  Na každý deň spravidla tri strany správ a analýz, faktov a trendov o najdôležitejších krokoch vlády, o živote firiem, o úspešných ľuďoch, makroekonomike či osobných financiách.
  Zahraničie
  Každodenné monitorovanie konfliktov, dôležitých medzinárodných udalostí, európskej i svetovej politiky či kľúčových osobností z celého sveta. Niektoré výnimočné situácie pokrývame priamo z miesta diania, život v zahraničí sledujú naši spolupracovníci vo viacerých krajinách.
  Názory a komentáre
  Špičkoví komentátori denníka SME dávajú každý deň fakty do súvislostí, hodnotia rozhodnutia vlády, opakujú nezodpovedané otázky a sami hľadajú odpovede, ktoré chýbajú. A k tomu každý deň prinajmenšom jedna strana plná názorov ľudí mimo novín.
  Kultúra
  Na dvoch stranách denne informácie o filmových, hudobných, divadelných a výtvarných novinkách, recenzie, odporúčania a kultúrny servis.
  Veda a technika
  Rubrika denníka SME prináša všetko podstatné zo sveta vedy, počítačov, mobilov aj hier. Každý pracovný deň jedna novinová strana.
  Šport
  Obsahuje najaktuálnejšie spravodajské a publicistické informácie o športe doma a v zahraničí, prehľadné tabuľky výsledkov, komentáre a autentické zážitky zo športových podujatí.
 • Prílohy denníka SME
  Regióny
  Regionálne témy v denníku SME vychádzajú dva razy týždenne. Podrobne mapujú celé Slovensko a prinášajú občianske, servisné informácie a zaujímavosti zo všetkých regiónov.
  Práca a vzdelávanie
  Príloha prináša články z oblasti personalistiky a vzdelávania, ako aj širokú ponuku inzerátov pre kvalifikovanú prácu. Personálne firmy využívajú prílohu na publikovanie inzercie pre kvalitnú čitateľskú základňu denníka SME a výrazný ohlas na publikovanú inzerciu.
  Víkend
  V sobotu v SME vychádza príloha Víkend. Nájdete v nej rozhovor s osobnosťou spoločenského života, reportáže, príbehy o zaujímavých ľuďoch, zaujímavosti z ciest, stranu s nekrológmi, s kuchárskymi tipmi a radami pre domácich majstrov a navyše krížovky a komiksy.
  Fórum
  Každú sobotu exkluzívne čítanie autorských textov vrcholných domácich aj zahraničných intelektuálov, spisovateľov a iných osobností verejného života.
Získajte výhody s predplatným denníka sme
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie