Petit Press

Magazín TV OKO/TV SVET

Magazín TV OKO TV SVET resp. TV SVET TV OKO  je plnofarebný spoločenský magazín s televíznym programom, vydávaný pod dvomi názvami s totožným obsahom. Vychádza každý týždeň v rozsahu 44 strán, na kvalitnom papieri s tvrdenou obálkou.
V modernej grafike prináša okrem tradičných rozhovorov so zaujímavými osobnosťami, atraktívne čítanie v rubrikách Rozhovor, Téma, Hviezda, Ako vzniká hit, TV tip či Fotooko, nechýba krížovka ani zábava pre deti. Priaznivci televízie si môžu vybrať z viac ako 50 televíznych programov - na výnimočné filmy či programy upozorňujú filmoví publicisti.
Magazín TV OKO TV SVET resp. TV SVET TV OKO ponúka zadávateľom inzercie dlhodobejšie pôsobenie reklamného posolstva, ku ktorému sa čitateľ opakovane vracia. Benefitom je aj časopisecká kvalita tlače a rozsiahlejšie možnosti atypických foriem inzercie (všívanie, vlepovanie, prebaly, pásky) čím sa posúvajú možnosti komunikácie k netradičnému a neprehliadnuteľnému pôsobeniu. Potrebujete poradiť s inzerciou? Kontaktujte nás.

Priemerný tlačený náklad:66 445 ks*
Priemerný predaný náklad:42 940 ks*
Rozsah:44 strán
Periodicita: týždenník
Papier obálka:115 g/m2
Papier vnútro:52 g/m2
Čítanosť:219 000 čitateľov (t.j. 4,9 % populácie)**

* Zdroj: ABC SR, 2019
** Zdroj: MML-TGI SR, 2019

Kontakt / Contact

          inzercia SME, TV OKO/TV SVET 
         +421 2 59 233 230 (-234) 
          prijem.inzercia@petitpress.sk