Petit Press

Profit

PROFIT je inšpiratívny magazín pre aktívnych ľudí, ktorí chcú žiť naplno a meniť svet. Od januára 2017 vychádza ako mesačník.

  • Nové trendy, výrazné osobnosti a inšpirujúce príbehy z biznisu, spoločnosti či technológií
  • Osobné financie, zaujímavé investície a praktické rady pre podnikateľov
  • Kultúra, veda, autá, cestovanie a zdravý životný štýl trochu inak

Magazín Profit objavuje pre vás to najlepšie zo Slovenska i zo sveta. Hovoríme o malých firmách aj korporátnych gigantoch‚ ktoré radi riešia výzvy a inovujú. O generácii s novou podnikateľskou etikou, ktorá mení spoločnosť. O úspechoch, ktoré pramenia v kreativite, vôli a enormnom nadšení bez ohľadu na vek a generáciu. O pracoviskách budúcnosti a ďalších inšpiratívnych oblastiach.

Medzi pravidelné rubriky patria: Moje peniaze - novinky a trendy z oblasti osobných financií, Ľudia a biznis, Mozaika podnikania - servisná téma s užitočnými radami pre podnikateľov, Rozhovor - výrazné osobnosti nielen z oblasti biznisu, ktoré menia svet a svojím prístupom k životu motivujú ostatných, Cestovanie, Reportáž - príbeh netradičného podnikania očami reportéra a fotografa, Zaujalo nás - aktuality a zaujímavosti zo sveta, Pohyb a relaxTest Profitu v ktorom nájdete informácie, ako obstáli v našom motoristickom svete nové modely automobilov. 

Špecifické témy, ktorým sa Profit pravidelne venuje: Rodinné firmy a následníctvo, Malé a stredné podniky, Kreatívne brandy, Startupy a investovanie, Príbehy inšpiratívnych biznisov a inovácie v podnikoch, Nové trendy v online podnikaní, Technologické novinky, Ľudia vo firmách a Biznis v športe a umení. 

Získajte výhody s predplatným mesačníka profit
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie