Petit Press

Magazín smeŽeny

Magazín smeŽeny ako pravidelná sobotňajšia príloha denníkov SME a Korzár je určený ženám, ktoré majú rady inteligentné ženské čítanie. Vyhľadáva a predstavuje v rozhovore zaujímavé ženy z rôznych profesijných a spoločenských oblastí. Magazín smeŽeny sa vyhýba bulváru a ani osobnosti čitatelia nepoznajú z bulvárnych médií. Keďže sme ženy a záleží nám na tom, ako vyzeráme, rozhovory sprevádzajú umelecké fotografie.

V časopise čitateľky každý týždeň nájdu rubriky Téma, o ktorej sa hovorí, Móda a krása, ktorá predstavuje nielen módne trendy a novinky, ale radí. Čitateľsky veľmi obľúbené sú rubriky Zdravie, Wellness, Kariéra, Dekor a Cestovanie. Články vznikajú v spolupráci s odborníkmi, špecialistami a lekármi. V magazíne smeŽeny nechýbajú Pochúťky, ktoré týždeň čo týždeň prinášajú recepty na zdravé alebo klasické pokrmy. Niekoľkokrát do roka sú bonusom pre čitateľky receptové špeciály.

Každý mesiac vychádza monotematicky zamerané špeciálne číslo smeŽeny, ktoré sa dopodrobna venuje jednej téme: napríklad špeciál Vlasy, Leto, Zdravá jeseň, Krásne zuby, Zimné športy, Škola volá, Bio, Plesová sezóna, Bývanie.

Získajte výhody s predplatným denníka sme
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie