Petit Press

National Geographic

Exkluzívny mesačník NATIONAL GEOGRAPHIC vychádzajúci v štyridsiatich jazykových mutáciách na všetkých kontinentoch prináša strhujúci pohľad do prírodných, technických, kultúrnych a etnických tajov sveta. Mutáciu v českom jazyku si môžete objednať vyplnením predplatiteľského formulára nižšie.

Predplatitelia mesačníku NATIONAL GEOGRAPHIC sa stávajú členmi neziskovej organizácie National Geographic Society, ktorá podporuje výskum, vzdelávanie a šírenie geografických znalostí. V rámci členstva môžu byť osobné údaje predplatiteľov odovzdávané spoločnosti NATIONAL GEOGRAPHIC PARTNERS, LLC, 1145 17th Street, N.W., Washington, D.C. 20036, USA, ktorá je neziskovou organizáciou z časti vlastnená. Prenos osobných údajov vykonáva vydavateľ časopisu, spoločnosť VLTAVA LABE MEDIA a.s. (Česká republika) v súlade s Vykonávacím rozhodnutím Európskej komisie (EÚ) č. 914 zo dňa 4.6.2021 o štandardných zmluvných doložkách pre prenos osobných údajov do tretích krajín.

Darujte predplatné mesačníka NATIONAL GEOGRAPHIC svojej rodine, priateľom alebo známym. Stačí vyplniť objednávkový formulár a uhradiť predplatné. Darovací certifikát si môžete stiahnuť, vytlačiť a vyplniť.