Petit Press

Denník Korzár

Denník KORZÁR je jediným slovenským regionálnym denníkom. Vychádza v dvoch mutáciách (Korzár - denník Košického kraja, Korzár - denník Prešovského kraja), čím pokrýva celý región východného Slovenska. 

Denník po obsahovej stránke ponúka nielen regionálne spravodajstvo, ale aj spravodajstvo zo Slovenska a zahraničia. Každý deň v Korzári nájdete stranu  Bulvár, kde sa čitatelia dozvedia všetko zaujímavé o slovenských a svetových celebritách, stranu Rodina prinášajúcu  pohľad na každodenné životné situácie v rodine a návod na ich riešenie a stranu Ženám s rozhovorom, módnymi tipmi a radami.

 • Pravidelné prílohy
  Šport
  V pondelok vychádza samostatná príloha Šport.
  TV Oko
  Vo štvrtok nájdete v denníku KORZÁR týždenník TV Oko s programami viac ako 50 televíznych staníc.
  Pohoda
  Piatkové vydanie denníka ponúka vloženú prílohu Pohoda. Je určená na oddychové čítanie na víkend.
  Košický KORZÁR večer
  V Košiciach a najbližšom okolí vychádza piatkové popoludňajšie vydanie Košického KORZÁRA – Košický KORZÁR večer, ktorého súčasťou je aj televízny program Fotelka.
  Sobotňajšie vydanie
  Pre čitateľov je veľmi lukratívne sobotňajšie vydanie denníka KORZÁR, ktoré je spoločným vydaním s denníkom SME. Súčasťou vydania je príloha Víkend a magazín smeŽeny, určený ženám, ktoré majú rady inteligentné ženské čítanie.
 • Nepravidelné prílohy

  Okrem pravidelných príloh ponúka KORZÁR svojim čitateľom nepravidelné prílohy Varíme, Pečieme, prílohy k mimoriadnym športovým podujatiam a iné.

Získajte výhody s predplatným denníka Korzár
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie