Petit Press

Týždenník Vasárnap

Jediný rodinný týždenník s kultúrno-spoločenským charakterom pre obyvateľov maďarskej národnosti na Slovensku,  vychádza od roku 1969. Pôvodne bol nedeľnou prílohou denníka Új Szó, ako samostatný týždenník je registrovaný od roku 1990. V magazínovom formáte A4 s rozsahom  60 – 68 strán vychádza od roku 2001.  Vasárnap ponúka všestranný kultúrny a verejnoprávny servis, mapuje aktuálne dianie v regiónoch (história a súčasnosť obcí, ich miestne tradície, architektúra kostolov, duchovný život), zaoberá sa  predškolskou a školskou výchovou a prináša pravidelné rubriky týkajúce sa domácnosti (kultúra bývania a stravovania, správna životospráva, móda, zdravie a iné). Dôležitou obsahovou súčasťou týždenníka sú  rozhovory s významnými osobnosťami filmového, divadelného, literárneho a vedeckého života menšinovej pospolitosti, ako aj poprednými Slovákmi. Jedna z najpopulárnejších rubrík je Klub mamičiek s rôznymi radami od odborníkov a praktickými skúsenosťami od čitateliek mamičiek.

Pravidelné prílohy

Vasárnap prináša pravidelné prílohy venované cestovaniu, bytovému dizajnu, životnému štýlu, vareniu, záhradkárstvu.

Vasárnapi asztal (Nedeľný stôl)
Príloha formátu A5 o varení, s množstvom zaujímavých receptov hlavne od čitateliek, ale aj od známych osobností z oblasti gastronómie.
VasárnapGyógyász (Vasárnap Liečiteľ)
Príloha prinášajúca informácie o zdraví, zdravom životnom štýle a užitočné rady od odborníkov.
VasárnapLélek (Vasárnap Duša)
Príloha zaoberajúca sa psychikou a duševným zdravím človeka.
Egészségmagazin (Magazín zdravia)
Mesačník pre predplatiteľov prináša informácie o zdravom životnom štýle, ochoreniach a nových liečebných metódach. V magazíne nájdete užitočné rady ako si upevniť zdravie, ako aj informácie o nových, zdraviu prospešných produktoch.
Získajte výhody s predplatným Vasárnap
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie