Petit Press

Sme.sk

Prvá voľba pre spravodajstvo na slovenskom internete. Stránky pod doménou Sme.sk mesačne navštívi bezmála 2,3 milióna reálnych užívateľov a titulka webu patrí medzi najnavštevovanejšie titulné stránky médií na slovenskom internete. Kompletné spravodajstvo a zaujímavé čítanie je dostupné na webe, ale aj v mobilných aplikáciách.

Prvé online verzie denníka SME boli na internete v roku 1994, doména www.sme.sk so spravodajským obsahom funguje od roku 1996. Odvtedy postupne vznikla webová skupina s množstvom úspešných produktov.

V roku 2008 sme.sk spustilo najväčší projekt regionálneho spravodajstva na Slovensku s využitím redakcií siete týždenníkov MY a denníkov Korzár.
Desiatky ľudí denne píšu o tom, čo ich zaujalo. Odborníci blogujú o svojich témach. Množstvo úspešných autorov, ktorí vyrástli na autorov kníh, novinárov či verejne známych ambasádorov svojich tém. Najúspešnejšie blogy v histórii slovenského internetu.
Obsahový magazín z oblasti vedy a techniky prináša aktuálne postrehy z oblasti vedeckých inovácií, technológií a objavov, testy technologických noviniek, venuje sa popularizácii vedy a propagácii slovenskej vedy a vedeckých pracovníkov.
Rýchle spravodajstvo a aktuálne výsledky. Špeciálne sekcie k veľkým športovým udalostiam, obrázky, videá.
Autá ako vášeň, autá ako dopravný prostriedok. Na najčítanejšom magazíne o autách na slovenskom internete nájdete oboje. Videá a články Rasťa Chválu, dopravné rady od Tomáša Novotného. Plus množstvo služieb o doprave, cenách benzínu (Natankuj.sk), autobazár, databáza kradnutých áut, organizovaný autostop, autoškola a poradňa.
Inteligentné čítanie o ženách a pre ženy, ktoré chcú vedieť viac. Móda, krása, príbehy, reportáže a rozhovory s výnimočnými ženami.
Magazín o zdraví prináša aktuálne informácie z oblasti zdravia, prevencie a medicíny. Súčasťou sú odborné zdravotné poradne lekárov, databázy pojmov, chorôb, pôvodcov ochorení a anatómie.
Komunitný web pre ženy poskytuje priestor pre blogy, diskusie o všetkom, čo ženy zaujíma. Pod web Naničmama.sme.sk patria hobby weby Artmama.sme.sk - web o ručných prácach a tvorení a web Tortyodmamy.sme.sk pre cukrárky.
Najúspešnejšia internetová televízia na Slovensku. Okrem spravodajského obsahu ponúka aj pôvodnú publicistiku či zábavu so Samom Trnkom a Paľom Grausom.
Najväčší agregátor zliav na slovenskom internete. Zľavy, akcie, kupóny zo slovenských zľavových webov na jednom mieste.
Všetky slovenské obce a mestá s predpoveďou počasia až do 15 dní. Množstvo podrobných údajov o počasí.
Obedové menu reštaurácií vo vašom okolí. Hodnotenia kvalitných reštaurácií, ak hľadáte výborný podnik na večeru s priateľmi či s partnermi. Katalóg podnikov s podrobnými informáciami.
Používateľmi generovaný obsah, v ktorom upozorňujú a hlasujú o najzaujímavejšie články v slovenčine a češtine.
Denne pre vás varí zábavu z toho, čo doňho sami pridáte.
Projekt digitalizácie a popularizácie slovenskej literatúry, množstvo diel slovenskej klasiky dostupné v elektronickej forme ako e-pub, dostupné na stiahnutie v iTunes (iPad) a Amazon (Kindle).
Objednajte si pizzu z overených pizzérií v okolí. Najväčší web svojho druhu na Slovensku.

Súčasťou skupiny je aj web novín v maďarskom jazyku Ujszo.com a týždenníka v anglickom jazyku Spectator.sme.sk.

Prezrite si možnosti inzercie
pozrieť možnosti inzercie