Petit Press

Denník Új Szó

Új Szó je dlhodobo najčítanejším denníkom v maďarskom jazyku na Slovensku. Jeho novodobá existencia nie je založená len na modernom vzhľade a vernosti svojich čitateľov, ale aj na dôkladnom poznaní životných problémov a aktuálnych informácií z regiónov. Új Szó vychádza šesťkrát do týždňa v rozsahu 24-32 strán s množstvom príloh, rubrík a špecializovaných inzertných príloh.

 • Pravidelné prílohy

  Pravidelné prílohy

  Pondelok
  Najpopulárnejšia príloha denníka Egészség (Zdravie) vychádza na 4-och farebných stranách s modernou grafikou a prináša užitočné rady pre všetky vekové skupiny z oblasti zdravotníctva a starostlivosti o zdravie. Príloha má ambíciu prezentovať aktuálne trendy v oblasti zdravého životného štýlu, medicíny a krásy. Väčšina mužov preferuje prílohy Auto-moto a Sportvilág (Svet športu). Auto-moto popri pravidelných testoch nových vozidiel poskytuje priestor aj na prezentáciu tém súvisiacich s touto problematikou: poisťovníctvo, autopríslušenstvo.
  Utorok
  Fanúšikov futbalu poteší 8-stranová farebná príloha Focitipp, ktorá prináša užitočné informácie, výsledky zápasov, zaujímavé rozhovory a zároveň je aj manuálom pre tipujúcich.
  Streda
  V stredu prináša Új Szó regionálne prílohy: Csallóköz és Mátyusföld (Žitný ostrov a Matúšova zem), Duna, Garam, Vág és Ipoly mente (Podunajsko, Pohronie a Dolné Považie), Közép-és Kelet Szlovákia (Stredné a Východné Slovensko). Prílohy monitorujú život a problémy maďarskej národnosti na Slovensku a zároveň ponúkajú vynikajúci priestor na prezentáciu lokálnych a miestnych kultúrnych a podnikateľských aktivít. Novinky zo sveta mobilných telefónov a počítačovej techniky prináša príloha Digitália. Ďalšia pravidelná príloha Iskola Utca (Školská ulica) sa zaoberá problematikou školstva, pedagogiky a výchovy.
  Štvrtok
  Populárna Börze (Burza) dáva priestor na uverejnenie drobnej, riadkovej inzercie. Utazás (Cestovanie) - príloha o cestovaní mapuje najzaujímavejšie turistické destinácie vo svete. Informácie sú doplnené užitočnými radami zo súvisiacich oblastí: letecká doprava, poisťovníctvo, cestovné kancelárie a iné.
  Piatok
  V obľúbenom piatkovom farebnom televíznom magazíne +7 nap čitatelia nájdu prehľad programov televíznych a rozhlasových staníc. Pre milovníkov gastronómie je určená príloha Ízvilág (Svet chutí), ktorá informuje o najnovších trendoch z tejto oblasti.
  Sobota
  Sobotňajšia príloha Presszó (Presso) je príjemné čítanie na víkend, ktoré zároveň poskytuje priestor aj pre krížovky a hlavolamy. Szalon (Salón) je venovaný umeniu a aktuálnym otázkam spoločnosti.
 • Mesačné prílohy

  Mesačné prílohy

  Egészségmagazin (Magazín zdravia)
  Prináša informácie o zdravom životnom štýle, o ochoreniach a nových liečebných metódach (aj alternatívnych). V 16 stranovom magazíne formátu A3 nájdete užitočné rady ako si upevniť zdravie a informácie o nových, zdraviu prospešných produktoch. Vychádza prvý štvrtok v mesiaci.
  Hobbi (Hobby)
  Príloha na 16-tich stranách formátu A3 poskytuje praktické rady a užitočné informácie pre čitateľov, ktorí sa venujú rôznym záľubám. V magazíne je priestor na publikovanie nových trendov a technológií z rôznych oblastí ako napr. rybárstvo, poľovníctvo, akvaristika, extrémne športy, modelárstvo. Čitateľkám sú venované metodické postupy a techniky prípravy šperkov, dekorácií, darčekov. Príloha vychádza každý druhý štvrtok v mesiaci.
  KERT ÉS UDVAR (ZÁHRADA A DVOR)
  Šestnásť stranová príloha formátu A3 je pripravovaná pre záhradkárov a pestovateľov ovocia a zeleniny. Okrem záhradkárskych aktivít sa zameriava aj na chov malých a domácich zvierat. Vychádza tretí štvrtok v mesiaci.
  AGRO
  Príloha na 16-tich stranách formátu A4 prináša informácie pre odborníkov z oblasti poľnohospodárskej výroby a pôdohospodárstva. Upozorňuje na nové trendy a technológie ako aj na možnosti získavania finančných prostriedkov na činnosti súvisiace s poľnohospodárskou veľkovýrobou. Vychádza posledný štvrtok v mesiaci.
  ÚJ SZÓ NŐK (ÚJ SZÓ ŽENY)
  Príloha je určená ženám, ktoré preferujú inteligentné ženské čítanie a ktoré dokážu skĺbiť zamestnanie, domácnosť a rodinu. Praktické informácie o móde a bývaní sú doplnené zaujímavosťami o rodinných a partnerských vzťahoch. Vychádza posledný piatok v mesiaci.
Získajte výhody s predplatným denníka Új Szó
objednávka predplatného
PREZRITE SI MOŽNOSTI INZERCIE
prezrieť možnosti inzercie