Aktuálny dátum: 16.04.2014 21:23:08

Mimoriadne inzertné príležitosti

Špecializované prílohy denníka SME

S cieľom zamerať reklamné posolstvo na čo najvhodnejšiu cieľovú skupinu ponúka denník SME inzerentom priestor vo svojich špecializovaných tematických prílohách venovaným oblastiam automobilizmu, bývania, financií, IT a komunikácie, vzdelávania a personálneho poradenstva, ale i oblasti športu, nákupov a voľnočasových aktivít dospelých i detí. Ich viazanosťou na konkrétne podujatia resp. aktuálne sezónne obdobia (napr. výstavy, konferencie, vrcholné športové podujatia, resp. dovolenky či vianočné sviatky) umožňujú zadávateľom inzercie systematické plánovanie komunikačných kampaní. Okrem možnosti štandardnej prezentácie formou plošnej a vkladanej inzercieponúkajú špecializované prílohy denníka SME väčšiu variabilitu pri realizácii reklamných prebalov, vlepovanej inzercie, prípadne fóliovania s vkladaním reklamných vzoriek. Viac informácií na vyžiadanie v inzertnej kancelárii.


Prenájom subdomény v tvare "sluzba.sme.sk"

Ponúkame možnosť dlhodobého prenájmu subdomény a jej propagáciu pozrite si stránku reality.sme.skzo strany Petit Press, a.s.. Partner okrem zaradenia služby do nákupnej sekcie servera Sme.sk získava aj atraktívny reklamný balík na propagáciu služby prevádzkovanej na prenajatej subdoméne. Podmienkou je vhodnosť ponúkanej služby pre užívateľov Sme.sk, kvalitná ponuka, vysoká úroveň zákazníckeho servisu a záujem partnera o spoluprácu minimálne na jeden rok. 

Pre viac informácií kontaktujte prosím manažéra pre internetové afiliačné partnerstvá na tel. čísle +421 2 59 233 205, alebo na emailovej adrese: internet@petitpress.sk

 

Špeciály magazínu Sme Ženy
                                                                                                                                                 
Prostredníctvom špeciálov magazínu Sme Ženy, pripravovaných počas Prelistujte si vlasový špeciál magazínu Sme Ženy v interaktívnej podoberoka so zameraním na spektrum užitočných i sezónnych tém, ponúkame možnosť optimálneho cielenia inzercie. Prehľad tém nájdete v Edičnom pláne špeciálov.
 
                                      
Pre viac informácií kontaktujte, prosím, inzertnú kanceláriu
Petit Press, a.s. na tel. čísle +421 2 59 233 240, alebo
na emailovej adrese:
prijem.inzercia@petitpress.sk