Aktualny datum: 25.05.2015 05:00:29

Denník Korzár

Denník KORZÁR je jediným slovenským regionálnym denníkom. Vychádza v dvoch mutáciách (Korzár - denník Košického kraja, Korzár - denník Prešovského kraja), čím pokrýva celý región východného Slovenska. Titul má dlhoročnú tradíciu a je najčítanejším denníkom vo východoslovenskom regióne (podľa MML-TGI SR 3.+4. kvartál 2013).

Denník po obsahovej stránke ponúka nielen regionálne spravodajstvo, ale aj spravodajstvo zo Slovenska a zahraničia. Utorok prináša navyše aj osem okresných mutácií - Prešovské noviny pre okresy Prešov a Sabinov, Humenské noviny pre okresy Humenné, Snina a Medzilaborce, Bardejovský KORZÁR pre okresy Bardejov a Svidník, Michalovský KORZÁR pre okresy Michalovce a Sobrance, Rožňavský KORZÁR pre okres Rožňava, Spišskonovoveský KORZÁR pre okresy Spišská Nová Ves, Gelnica a Levoča, Popradský KORZÁR pre okresy Poprad a Kežmarok a Ľubovniansky KORZÁR pre okres Stará Ľubovňa.

Ďalšou pridanou hodnotou je vložený týždenník TV Oko s programom viac ako 31 televíznych staníc. 

Štruktúra denníka, jeho pozícia na trhu aj miesto v portfóliu vydavateľstva Petit Press ponúka variabilné možnosti inzercie. Unikátna je možnosť inzercie s fókusom na konkrétny okres. Oslovenie potenciálnych klientov na území celého východného Slovenska zabezpečuje cenovo zvýhodnený Balík Korzár. 

Pravidelné a špecializované prílohy poskytujú možnosť systematicky a cielene plánovať rôzne typy komunikačných kampaní. Okrem štandardnej plošnej a vkladanej inzercie ponúkajú denníky KORZÁR atypické formy inzercie - reklamné prebaly novín, vlepovanú inzerciu, prípadne za pomoci magazínových príloh aj fóliovanie s vkladaním reklamných vzoriek.

* Zdroj: ABC SR obdobie 2013
** Zdroj: MML-TGI SR 3.+4. kvartál 2013
Priemerný tlačený náklad: 20 799 ks *
Priemerný predaný náklad: 15 186*
Periodicita: denník
Čítanosť: 165 322 **

 

Cenníky inzercie


Cenník plošnej inzercie regionálnych denníkov Korzár
Cenníky riadkovej inzercie Korzár (platné od 1.5.2013)

 

Dôležité informácie a dokumenty

Všeobecné obchodné podmienky
General terms and conditions
Technické podmienky inzercie na tlač - SC PAPIER
Technické podmienky inzercie na tlač - NOVINOVÝ PAPIER

 ICC profily Petit Press pre tlač na novinový papier

 

Súvisiace odkazy

www.korzar.sme.sk